Керівництво

Ільютко Олег Семенович — Голова Об`єднання промисловців і підприємців Харківської області – регіонального відділення Всеукраїнської громадської організації «Український союз промисловців і підприємців» – , 26 лютого 1963 року народження, м.Харків.

Талановитий бізнесмен і громадський діяч, народився 26 лютого 1963 року у місті Харків. Після закінчення у 1980 році середньоосвітньої школи вступив до Харківського авіаційного інституту імені М.Є. Жуковського, де і здобув вищу освіту за фахом двигуни літальних апаратів. Після закінчення у 1986 році вищого навчального закладу, працював за фахом на Харківському машинобудівному заводі ім. Дзержинського, з якого був направлений на здобуття другої вищої освіти у Харківський інженерно-економічний інститут. Після отримання освіти за спеціальністю економіка та управління зовнішньоекономічною діяльністю, через нетривалий час перевівся на роботу у Харківське агрегатно-конструкторське бюро.

З 1991 року організує власний бізнес та займає керівні посади у комерційних та банківських структурах. У 2001 році обирається Головою Наглядової ради Відкритого акціонерного товариства «Турбогаз» та займає посаду Президента компанії. За його керівництва ВАТ «Турбогаз» стає потужною компанією, відомою як на Україні, так і за її межами.

Очоливши у травні 2008 року регіональне відділення об’єднання промисловців і підприємців Харківської області, провів його шляхом від первісної організації до відомої у промислових та підприємницьких колах Харківщини. За цей час Об’єднання промисловців і підприємців Харківської області виступило в якості інформаційного партнера та приймало участь в організації наймасштабніших інвестиційних форумів. Всіляко підтримуючи підприємців Харківщини, Об’єднання промисловців і підприємців виступає захисником їх інтересів в судових органах. Нещодавно оформлені договірні відносини з державною податковою адміністрацією Харківської області та з Харківською обласною митницею щодо співробітництва та координації дій. Триває робота щодо укладення аналогічної угоди з Харківською державною обласною адміністрацією.

Ільютко Олег Семенович обраний членом –кореспондентом Інженерної академії України, нагороджений почесними грамотами, подякою Голови Харківської обласної державної адміністрації, почесною грамотою Харківської міської ради, орденом «за заслуги» третього ступеня. У цьому році Ільютка Олега Семеновича призначено радником Голови обласної державної адміністрації Харківської області з питань промисловості і підприємництва на громадських засадах.


Набока Едуард Євгенович — Виконавчий директор Об`єднання промисловців і підприємців Харківської області – регіонального відділення Всеукраїнської громадської організації «Український союз промисловців і підприємців», 5 квітня 1964року народження, м. Харків.

Громадський діяч Харківщини, народився 5 квітня 1964 року. Вищу освіту здобув у Харківському вищому військовому училищі ракетних військ ім. Маршала Радянського Союзу Крилова М.І., за фахом інженер з радіотехнічних систем командно-вимірювальних комплексів та космічних апаратів(радіоінженер).

26 років присвятив службі у Збройних Силах. Пройшов шлях від курсанта до полковника. Трудову діяльність Набока Е.Є. розпочав у 1986 році у Центральній лабораторії еталонування вимірювальної техніки Смоленської ракетної армії. Працював інженером, старшим інженером, начальником виїзної бригади настроювання і ремонту озброєння. У важкий період становлення Української армії – був одним з організаторів налагодження системи метрологічного забезпечення частин та підрозділів Збройних Сил України. З 1996 року працював на науково – керівних посадах. З 2000 року – начальником науково –дослідної лабораторії, з 2003 року – начальником науково – дослідного відділу, з 2004 року – начальником науково – дослідного управління Науково – метрологічного центру Міністерства оборони України. Брав участь у більш ніж 20 науково-дослідних роботах, з них у 6 був науковим керівником, в 8 відповідальним виконавцем, автор 3 наукових праць.

З квітня 2008 року Едуард Набока виконавчий директор Об`єднання промисловців і підприємців Харківської області – регіонального відділення ВГО УСПП. За цей час Об`єднання пройшло шлях від державної реєстрації до сталої громадської діяльності та впливовості у регіоні. Формуються реформаторські та безпекові ініціативи, налагоджується зворотній зв`язок промислово – підприємницького суспільства та місцевої влади, ініціюється відновлення діяльності громадських рад, тривають судові справи в інтересах підприємців, йде робота по сприянню разгалудженню економічних інтересів Харківських промисловців, налагоджуються зв`язки з підприємцями інших міст та країн. Едуард Набока забезпечує безперервну роботу щодо створення сприятливих організаційно – правових, економічних умов господарської діяльності підприємств всіх форм власності на регіональному та державному рівні.