Юридична консультація

Шановні члени,
Об’єднання промисловців і підприємців Харківської області-регіонального відділення Всеукраїнської громадської організації «Український союз промисловців і підприємців»!

Станом на теперішній час, на базі Об’єднання промисловців і підприємців Харківської області – регіонального відділення Всеукраїнської громадської організації «Український союз промисловців і підприємців» створено Юридичний консультаційний центр ХРВ УСПП.

Основним завданням Юридичного консультаційного центру ХРВ УСПП є оперативне безоплатне усне консультування членів ХРВ УСПП з будь-яких правових питань, які виникають при здійснені їх господарської діяльності.

Юридична підтримка, юридичні послуги та координація діяльності Юридичного консультаційного центру здійснюється спеціалістами ТОВ «АДВОКАТСЬКА КОНТОРА «ПОЛЕКС», з яким ХРВ УСПП укладено угоду про співробітництво. В разі необхідності детального вивчення правового питання, комплексного підходу до його вирішення чи безпосередньої участі спеціаліста у представництві інтересів, членам ХРВ УСПП за помірну оплату може бути надано кваліфіковану юридичну допомогу юристами та адвокатами зазначеної адвокатської контори.

ТОВ «АДВОКАТСЬКА КОНТРОРА «ПОЛЕКС» (адреса: м. Харків, вул. Мироносицька, буд. 72, оф. 62) надає повний спектр юридичних послуг, зокрема: абонентське юридичне обслуговування клієнтів, юридичний аудит підприємств (due diligence), представництво інтересів клієнтів у вирішенні господарських, адміністративних спорів (вступ і участь у розгляді справ у судах всіх інстанцій на будь-якій стадії процесу, включаючи виконавче провадження), ефективне вирішення правових питань у сфері господарського, цивільного, корпоративного, податкового, земельного, екологічного, енергетичного, трудового права, антимонопольного законодавства та захисту права інтелектуальної власності; а також правова допомога господарюючим суб’єктам у стосунках з державними органами влади та органами місцевого самоврядування з будь-яких питань, в тому числі, при проведенні перевірок контролюючими та правоохоронними органами, представництво інтересів клієнтів у кримінальних справах.

Номер телефону гарячої лінії Юридичного консультаційного центру ХРВ УСПП: (057) 765-00-35

Телефони контактні: (096) 233-23-00, (063)712-39-79, (099)633-88-11

Графік роботи Юридичного консультаційного центру ХРВ УСПП: з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00, перерва з 13.00 до 14.00

З повагою,
Голова Об’єднання промисловців і підприємців Харківської області —
регіонального відділення ВГО УСПП

О.С. ІЛЬЮТКО