Запрошуємо на Словацько-Український бізнес форум

Під егідою Міністерства економічного розвитку Словацької Республіки 26-28 квітня 2016 року у м. Кошице (Словаччина) заплановано проведення Словацько-Українського бізнес форуму.

Організаторами заходу виступають Кошицька торгово-промислова палата, промислові парки Словаччини, ТПП України, та Асоціація промислових парків України за інформаційної підтримки ОПП в Харківській області – регіонального відділення ВГО УСПП. Також у форумі братимуть участь представники ділових кіл США.

В рамках форуму учасники матимуть можливість провести презентацію своєї продукції, виробничих можливостей, обговорити з потенційними партнерами перспективи співпраці, можливість участі у тендерах, розглянути пропозиції щодо створення спільних підприємств в таких галузях як машинобудування, автомобільна промисловість, енергетика, сфера інформаційних технологій і туризм.

Крім зазначеного в рамках форуму проходитимуть семінари, тематикою яких будуть умови зовнішньоекономічної співпраці між двома країнами у контексті реалізації Угод про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.

За більш детальною інформацією щодо форуму звертатися за тел.731-14-25, або на електронну адресу: hrv.uspp@gmail.com.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Опубликовано 04 Фев 2016 в 15:35. Рубрика: Виставки, ярмарки, бізнес – форуми.
Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.