У Харкові відбувся круглий стіл «Криптовалюти: реалії та перспективи»

Об’єднанням промисловців та підприємців Харківської області – регіональним відділенням ВГО УСПП спільно з Науково-дослідним центром індустріальних проблем розвитку НАН України та Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця було проведено круглий стіл на тему: «Криптовалюти: реалії та перспективи».

Зі вступним словом виступив заступник директора НДЦ ІПР НАНУ д.е.н., професор Юрій Борисович Іванов.

Доповідь на тему: «Сутність криптовалют та перспективи їх розвитку» презентував Голова Об`єднання промисловців і підприємців Харківської області – регіонального відділення Українського Союзу промисловців і підприємців, Голова спостережної ради ПАТ «Турбогаз» Олег Семенович Ільютко. Доповідач зосередив увагу на таких питаннях:
- сутність та етапи розвитку криптовалюти Bitcoin;
- особливості технології Blockchain;
- переваги і недоліки інвестування у криптовалюти;
- фінансово-правова сутність криптовалют.

У круглому столі взяли участь більш ніж 80 студентів факультетів Менеджменту та маркетингу та Фінансів Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця.

У дискусії прийняли участь викладачі та професори Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця та представники Харківського регіонального відділення УСПП.

Під час круглого столу обговорювались питання пов’язані із проблемами та перспективами розвитку криптовалют в Україні: законодавчому визначенні місця та функцій криптовалюти в національній грошовій системі, правовому статусі та регулюванні обігу криптовалют в Україні та світі, криптовалюти – суперінвестиція чи фінансова бульбашка. Олег Ільютко наголосив на створенні при Харківському регіональному відділенні УСПП криптоклубу та запропонував учасникам заходу залучатись до процесу дослідження цього процесу та підготовки економічно обґрунтованих проектів законів, що дозволять з максимальною ефективністю використовувати можливості криптовалют в Україні.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Опубликовано 14 Окт 2017 в 9:09. Рубрика: Новости.
Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.