Офіційно

Інформаційний лист

Підстава створення: Постанова правління Українського союзу промисловців і під приємців від 3 серпня 2007року „Про утворення регіональних відділень УСПП у Запорізький, Львівський, Одеській та Харківській областях”, волевиявлення громадян України про створення місцевої Громадської організації-Протокол №1 Установчої конференції від 30.10 2007р.

Юридичний статус: Організацією одержано Свідотство про реєстрацію об`єднання Громадян від 26.05.2008р., за №1334 Головного управління юстиції у Харківській області та Свідотство про державну реєстрацію юридичної особи від 30.05.2008р. за №086085 у Виконавчому комітеті Харківської міської ради.

Основна мета Організації: утворена, відповідно до Закону України «Про об`єднання громадян», об`єднує за спільними інтересами на засадах добровільності та рівності громадян України, трудові колективи підприємств, суб`єктів підприємницької діяльності, їх об`єднання та громадські організації і створена з метою захисту економічних, соціальних та інших інтересів своїх членів, координації та консолідації їх дій у сфері економічних, соціально-трудових відносин.

Організація має печатку та штампи, бланки з власною назвою із символікою УСПП, зразки яких затверджені Правлінням Організації.

За Статутом має право створювати свої філії.

Вищим керівним органом Організації є Збори(Конференція) Організації. Керівництво діяльністю Організації в період між Зборами здійснює Правління Організації. Адміністративно – розпорядчим органом Організації, що забезпечує діяльність Правління та Голови Організації, організує роботу по виконанню рішень керівних органів Організації та ВГО УСПП є Виконавча дирекція.

Поточна діяльність: На даний час Перелік підприємств – членів УСПП в Харківській області складає 74 підприємства, це як великі підприємства, такі як: ВАТ „Турбоатом” , НВО ХАРТРОН-ПЛАНТ ЛТД, ВАТ „Харківський машинобудівний завод «Світло Шахтаря»”, ВАТ „Турбогаз”, Харківський ювелірний завод та інш., так і порівняно невеликі, як ПАТ «Енергоресурс», ЗАТ Авіафірма «Лілієнталь», ТОВ «Комплекс» Адвокатське бюро «Акцент», група компаній «КАСКАД» та багато інших. Крім того Організація має філіал – Ізюмське регіональне відділення УСПП.

Однак, деякі з ціх підприємств зареєстровані членами УСПП через ХОО „Граніт”, яка Постановою Правління УСПП від 3 серпня 2007р., виключена зі складу колективних членів УСПП та позбавлена функцій регіонального відділення УСПП, їй заборонено діяти від імені УСПП і користуватись символікою та знаком для товарів та послуг УСПП.

Тому на даний час, одночасно зі статутною діяльністю, триває робота по перереєстрації підприємств – членів УСПП у Об`єднанні промисловців і підприємців Харківської області – регіональному відділенні Всеукраїнської громадської організації „Український союз промисловців і підприємців”. Розіслані відповідні листи, проводяться особисті зустрічі з керівниками, формуються переліки проблемних питань, представники підприємств запрошуються на різноманітні заходи(на даний час триває перереєстрація Харківського державного авіаційного виробничого підприємства, ЗАТ завод «Південкабель», пройшли перереєстрацію більш ніж 25 юридичних та фізичних осіб). Підписані угоди про співпрацю з Союзами промисловців та підприємців Санкт – Петербурга та Ленінградської області, з Радою підприємців Україна – Куба, Країни Карибського басейну та Латинської Америки, налагоджена співпраця з СІППО – Швейцарською організацією підтримки імпорту, представник Об`єднання увійшов до складу комісії УСПП – НКРЕ, створено підрозділ, який займається питаннями корпоративної безпеки, Юридичний консультаційний центр, ведуться судові справи щодо захисту інтересів підприємців, Об`єднання було інформаційним партнером організаторів форуму IFIK 2009, за пропозицією міністерства фінансів Об`єднання є одним з центрів збору та обробки пропозицій до проекту Податкового кодексу та т.ін., представники Об`єднання запропоновані у громадські колегії при Міністерствах палива та енергетики, промислової політики, внутришніх справ, юстиції, Держкомпідприємництва.

Керівництво

Голова Об`єднання промисловців і підприємців Харківської області – регіонального відділення Всеукраїнської громадської організації „Український союз промисловців і підприємців” – Ільютко Олег Семенович, 26 лютого 1963 року народження, м.Харків.

ІЛЬЮТКО ОЛЕГ СЕМЕНОВИЧ

ІЛЬЮТКО О.С.Талановитий бізнесмен і громадський діяч, народився 26 лютого 1963 року у місті Харків. Після закінчення у 1980 році середньоосвітньої школи вступив до Харківського авіаційного інституту імені М.Є. Жуковського, де і здобув вищу освіту за фахом двигуни літальних апаратів. Після закінчення у 1986 році вищого навчального закладу, працював за фахом на Харківському машинобудівному заводі ім. Дзержинського, з якого був направлений на здобуття другої вищої освіти у Харківський інженерно-економічний інститут. Після отримання освіти за спеціальністю економіка та управління зовнішньоекономічною діяльністю, через нетривалий час перевівся на роботу у Харківське агрегатно-конструкторське бюро.

З 1991 року організує власний бізнес та займає керівні посади у комерційних та банківських структурах. У 2001 році обирається Головою Наглядової ради Відкритого акціонерного товариства «Турбогаз» та займає посаду Президента компанії. За його керівництва ВАТ «Турбогаз» стає потужною компанією, відомою як на Україні, так і за її межами.

Очоливши у травні 2008 року регіональне відділення об’єднання промисловців і підприємців Харківської області, провів його шляхом від первісної організації до відомої у промислових та підприємницьких колах Харківщини. За цей час Об’єднання промисловців і підприємців Харківської області виступило в якості інформаційного партнера та приймало участь в організації наймасштабніших інвестиційних форумів. Всіляко підтримуючи підприємців Харківщини, Об’єднання промисловців і підприємців виступає захисником їх інтересів в судових органах. Нещодавно оформлені договірні відносини з державною податковою адміністрацією Харківської області та з Харківською обласною митницею щодо співробітництва та координації дій. Триває робота щодо укладення аналогічної угоди з Харківською державною обласною адміністрацією.

Ільютко Олег Семенович обраний членом –кореспондентом Інженерної академії України, нагороджений почесними грамотами, подякою Голови Харківської обласної державної адміністрації, почесною грамотою Харківської міської ради, орденом «за заслуги» третього ступеня. У цьому році Ільютка Олега Семеновича призначено радником Голови обласної державної адміністрації Харківської області з питань промисловості і підприємництва на громадських засадах.

Виконавчий директор Об`єднання промисловців і підприємців Харківської області – регіонального відділення Всеукраїнської громадської організації „Український союз промисловців і підприємців” – Набока Едуард Євгенович, 5 квітня 1964року народження, м. Харків.

НАБОКА ЕДУАРД ЄВГЕНОВИЧ

НАБОКА Е.Є.Громадський діяч Харківщини, народився 5 квітня 1964 року. Вищу освіту здобув у Харківському вищому військовому училищі ракетних військ ім. Маршала Радянського Союзу Крилова М.І., за фахом інженер з радіотехнічних систем командно-вимірювальних комплексів та космічних апаратів(радіоінженер).

26 років присвятив службі у Збройних Силах. Пройшов шлях від курсанта до полковника. Трудову діяльність Набока Е.Є. розпочав у 1986 році у Центральній лабораторії еталонування вимірювальної техніки Смоленської ракетної армії. Працював інженером, старшим інженером, начальником виїзної бригади настроювання і ремонту озброєння. У важкий період становлення Української армії – був одним з організаторів налагодження системи метрологічного забезпечення частин та підрозділів Збройних Сил України. З 1996 року працював на науково – керівних посадах. З 2000 року – начальником науково –дослідної лабораторії, з 2003 року – начальником науково – дослідного відділу, з 2004 року – начальником науково – дослідного управління Науково – метрологічного центру Міністерства оборони України. Брав участь у більш ніж 20 науково-дослідних роботах, з них у 6 був науковим керівником, в 8 відповідальним виконавцем, автор 3 наукових праць.

З квітня 2008 року Едуард Набока виконавчий директор Об`єднання промисловців і підприємців Харківської області – регіонального відділення ВГО УСПП. За цей час Об`єднання пройшло шлях від державної реєстрації до сталої громадської діяльності та впливовості у регіоні. Формуються реформаторські та безпекові ініціативи, налагоджується зворотній зв`язок промислово – підприємницького суспільства та місцевої влади, ініціюється відновлення діяльності громадських рад, тривають судові справи в інтересах підприємців, йде робота по сприянню разгалудженню економічних інтересів Харківських промисловців, налагоджуються зв`язки з підприємцями інших міст та країн. Едуард Набока забезпечує безперервну роботу щодо створення сприятливих організаційно – правових, економічних умов господарської діяльності підприємств всіх форм власності на регіональному та державному рівні.

5

5

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники