семінари «Впровадження енергоефективних заходів та відбір проектів в житлових будівлях» в Харківській області

За підтримки Харківського регіонального відділення УСПП будуть проведені семінари «Впровадження енергоефективних заходів та відбір проектів в житлових будівлях» в Харківській області.

З метою продовження широкомасштабної роз’яснювальної роботи серед населення щодо переваг діючих механізмів державного стимулювання проведення заходів з енергоефективності та енергозбереження в рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010 – 2016 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2010 № 243 (із змінами) Харківська обласна державна адміністрація та Український союз промисловців і підприємців організують проведення районних семінарів на тему: «Впровадження енергоефективних заходів та відбір проектів в житлових будівлях» (далі – семінар).

24 Фев 2016, Эдуард Набока   |   детальніше  |   0 комментарии

Запрошуємо на Словацько-Український бізнес форум

Під егідою Міністерства економічного розвитку Словацької Республіки 26-28 квітня 2016 року у м. Кошице (Словаччина) заплановано проведення Словацько-Українського бізнес форуму.

Організаторами заходу виступають Кошицька торгово-промислова палата, промислові парки Словаччини, ТПП України, та Асоціація промислових парків України за інформаційної підтримки ОПП в Харківській області – регіонального відділення ВГО УСПП. Також у форумі братимуть участь представники ділових кіл США.

04 Фев 2016, Эдуард Набока   |   детальніше  |   0 комментарии

Запрошуємо до участі у навчальних семінарах

Наші партнери Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин ХОДА за підтримки ОПП в Харківській області – регіонального відділення ВГО УСПП в рамках комплексної освітньої програми «Школа малого бізнесу» з 23 лютого 2016 року починає серію навчальних семінарів «Курс підвищення кваліфікації» для суб’єктів малого бізнесу.

Програма курсу надає можливість для професійного розвитку, чіткого розуміння специфіки роботи в сфері підприємництва та поєднує в собі теоретичні знання, практичні завдання і аналіз проблемних ситуацій.

Формат курсу семінарські заняття і тренінги.

03 Фев 2016, Эдуард Набока   |   детальніше  |   0 комментарии